You are here
Home > Sihitud Digitaalne Turundus > Hea sisuturundus suurendab turunduse mõju

Hea sisuturundus suurendab turunduse mõju

SISUTURUNDUS ÄRIS MEEDIAS MARKETING PSÜHHOLOOGIA

Sisuturundus

Sisuturundus e. Copywriting – Lehesisene optimeerimine

Lehesisene optimeerimine

Lehesisene optimeerimine tähendab enda kodulehe sisu arendamist nii, et ta võimalikult esimeste seas otsingumootoris välja tuleks. Selleks peaks olema kindel, et kodulehe tekstid on HTML formaadis – muidu ei suuda Google neid üldse lugedagi. Koostöös eelneva märksõnade otsimisega, pead kasutama metamärksõnu ja – kirjeldusi ka enda kodulehe loomisel, et näidata otsingumootoritele enda lehekülje sisu. Tähtis on meeles pidada, et erinevaid Headinguid kasutades leiab otsingumootor üles just kõige olulisemad märksõnad. Lisaks on oluline lehesisese optimeerimise puhul vaadata, millisena jõuab kellegi koduleht otsingumootorisse – selleks tuleb määrata usaldusväärne URL-aadress ja huvitekitavad pealkirjad, et otsijal tekiks soov kohe sinu lehe linki klõpsata, kui ta seda otsingumootoris näeb.

Lahti seletatult, kuidas me lehte optimiseerime ja mis on standardid korraliku SEO ja sisuturundus ehk Copywritingu loomiseks. Kodulehe tekstis on kasutatud pealkirju H1 (1 kord) ja H2 ning vajadusel ka H3 ja H4 pealkirju. Pealkiri sisaldab põhimärksõna. Märksõna korduste arv ei ole liiga suur (nt 300sõnalises tekstis 3-4 korda ja see peaks kindlasti sisalduma H1s või H2s). Kodulehe tekst on hästi liigendatud ning laused on lühikesed ja arusaadavad. Kodulehe teksti õigekiri on kontrollitud ja kirjavead puuduvad.

Sisuturundus on väärtusliku sisu edastamine on jätkusuutliku turundusstrateegia osa.

Traditsiooniline reklaam ei anna eeliseid heale ja professionaalsele sisuturundusele. Pikaajalise müügikasvu toob aga strateegia, mis loob sinu kliendile toote kõrval uue väärtuse. Töötab strateegia, mille keskmes on klient ja tema personaalsed vajadused või soovid. Näiteks vastavalt kliendi profiilile optimeeritud koduleht, mis ilmub tema otsingule täpselt õigel ajal, õiges kohas, vajaliku vastusega. Või sotsiaalmeedia kampaania, mis lahutab laupäeva hommikul enne ostukeskusesse suundumist ta meelt. Ehk siis – töötab läbimõeldud strateegiline püsiva investeeringuga sisuturundus, mille raames pakub firma oma kliendile sisu, mida ta kuskilt mujalt ei saa, millest ta mujal aru ei saa või mida ta iseseisvalt üles ei leia.

Hea sisuturundus suurendab turunduse mõju

Arusaadav ja huvitav sisu sõnumis, artiklis ja kommunikatsioonis toob uued kliendid sinu toote või teenuse juurde. Kvaliteetne ja asjatundlik sisu sillutab teed koostööks huvigruppide ja tegevusala arvamusliidritega. Pidev sisustrateegia kujundab ettevõtte mainet ja kasvatab inimeste usaldust toote või teenuse vastu. Sisuturundus suurendab meeskonna ühtekuuluvustunnet ja teeb sinu firmast ihaldusväärse tööandja. Sisuturundus toetab kodulehe optimeerimist, pakkudes kodulehel kvaliteetset sisu, kasvatades sinu kodulehe väärtust ja teenides linke. Sisuturundus on üheks kiendihaldussüsteemi täiendamise võimaluseks ja aitab suunata personaalseid pakkumisi.
Millest koosneb SEO hind, Sisuturunduse ja Copywritingu Hind?

Peamine probleem seisneb ehk selles, et iga klient on erinev ja kaasaarvatud tema veebileht.

See on ka põhjus, miks ei ole SEO hind igale kliendile kindlasti mitte ühesugune.

Sisuturundus kui väärtust loov turundus, millest selle algusaegadel nii mõnigi turundaja on rääkinud kui tasuta turundusest, ei ole tegelikult tasuta. Haarates endas reaalsete spetsialistide loomingulist tööd kliendi toote või teenuse nimel, ei saa see kahjuks kuidagi tasuta olla. Siiski annab pidev traditsioonilise turundusega paralleelselt toimiv ja digitaalturundust täiendav sisuturundusplaan pikaajaliselt väga hea investeeringutasuvuse. Ja traditsioonilise kampaaniaga samaaegselt kulgev sisuturundus võimaldab tihti kampaania investeeringu tasuvuse rekordi.
Tellimiseks kirjuta

therelativityit(at)gmail.com või esita hinnapäring Kontakti alt.

Pakume teenuseid 20% odavamalt keskmisele TuruHinnale

Copyright © TheRelativity IT OÜ ® – 14222112

Top