You are here
Home > Kliendid

Klientide soovitused.

PVC ROOF OÜ

Teostasime PVC ROOF OÜ Visiitkaardi ja uue PVC ROOF OÜ Logo – Brändingu.

Kliendi sõnum: Töö oli kiire ja tulemus super. Jäin väga rahule ning soovitan.

Indrek Sults PVC ROOF OÜ – Juhatuse liige

KatuseProfid OÜ ja Vedelplast OÜ

Teostasime KatuseProfid OÜ Visiitkaardi ja uue Vedelplast OÜ Logo.

Kliendi sõnum: Jäime Teie tööga väga rahule ja julgeme teistele ka soovitada.

Hillar Peets Vedelplast OÜ – Juhatuse liige

Baltic Medical Partners OÜ

BMP Baltic Medical Partners : Hambaravi kodulehe-veebilehe teostamine kujundamine ja haldusliides. SEO e. otsingumootorite optimeerimine.”2016 a. tekkis meil vajadus uuendada kodulehte. Vajalik oli üldpildi kaasajastamine ja igapäevase juurdepääsu loomine, et oleks võimalik operatiivselt teha muudatusi. Koostöö sujus väga hästi. Reageeriti meie tagasihoidlikele soovidele mõistvalt ja teostati kiirelt kõik töö käigus tekkinud mõtted. Soovitame teistelegi rahuliku südamega.”

Baltic Medical Partners OÜ – Tartu mnt.32,Tallinn

AaBeC Invest Kinnisvara OÜ

Veebidisain, Veebilehed, Kodulehed Kinnisvara projektid Aabec Invest Kinnisvara OÜ Otsingumootorite optimeerimine. Kinnisvaralahenduste teostamine.”Aabec Invest OÜ kollektiiv tänab eduka koostöö eest ja soovib edaspidiseks jõudu uute kodulehtede tegemisel. Tööprotsess toimis tõrgeteta, samuti oli kiire reageerimine meie poolt soovitud muudatuste tegemisega. Omalt poolt soovitan kui usaldusväärset partnerit.”

AaBeC Invest Kinnisvara OÜ Tallinn

Nurmet OÜ

“Soovitame julgelt tehtud kodulehe lahendust ja kujundust. Alati valmis aitama ja juhendama sisu täiendamisel. Oleme rahul oma kodulehe uuendamise protsessiga. Tegutseti ja reageeriti kiirelt meie nägemusele ja muudatuste soovidele ja pakuti ka ise häid mõtteid ja ideid.”

Nurmet OÜ Ladve tee4, Nurme küla

Marek Transport OÜ

“Meile teostati täielik SEO pakett, koos Sisuturunduse ja Copywritinguga. Tulemused olid hämmastavad. Saime oma nelja teenusega, mida pakume Googles esilehele ja paljude märksõnadega esimesele positsioonile.”

MarekTransport OÜ – Nõgiaru küla, Tartumaa

Saarte Metsamajandus OÜ

“Oleme rahul kvaliteedi ja hinna suhtega. Töö teostatud kiirelt. Samuti oleme rahul otsingumootorites kodulehe nähtavaks muutmisega.”

Saarte Metsamajandus OÜ

Mõisa Hambaravi OÜ

“Oleme rahul oma kodulehe uuendamise protsessiga. Tegutseti ja reageeriti kiirelt meie nägemusele ja muudatuste soovidele ja pakuti ka ise häid mõtteid ja ideid. Soovitame rahuliku südamega. Kõike head.”

Mõisa Hambaravi OÜ

Copyright TheRelativity OÜ 14222112

Top