You are here
Home > Kodulehtede loomine ja tegemine > Kodulehe Tegemine – TheRelativity OÜ

Kodulehe Tegemine – TheRelativity OÜ

Kodulehe valmistamine, kodulehe tegemine

Iga inimene ja ettevõte on erinev. Aitame luua kliendile püsivaid väärtusi kodulehtede loomise, brändingu ning optimiseerimise osas. Vaatame innovatiivse pilguga tulevikku ja samas ei unusta 12 aastat kogemust veebilehtede valmistamisel. Tagame sotsiaalse vastutuse. Süsteemsed uuendused. Tulemüüri. Logode, visiitkaartide ja trükiste kaudu loome usaldusväärseid identiteedilahendusi.

Kodulehekülgede Valmistamine

Pakume Teile kvaliteetset kodulehtede valmistamise teenust. Veebilehele sattumisel on väga oluline positiivne emotsioon ja hea disain. Koostame tänapäevase Responsive kodulehe sisuhaldusplatformile WordPress. Kinnisvara Projektilehtede loomine Info kokku panemisel soovitame kodulehe jaoks anda kõik materjalid ( Logod, pildid, plaanid, virtuaaltuurid, CYMK/RGB värvid, tekstid ja asukoht ). Vajadusel valmistame täisbrandingu, koos veebilehe tegemisega. Loome mitme kavandiga logo, paneme paika plaanid, pildid, kaardistame ära kliendi vajadused ja kuvame neid usaldusväärselt ja innovatiivselt, tagades tugeva tehnoloogilise põhja ja turvalisuse. Vajadusel koolitame kliendi välja sisuhaldus-süsteemi haldamiseks.

Kodulehe tekstid – Copywriting

Kodulehe tekste ja sõnumeid nagu muidki sisutekste (tootekirjeldusi, blogipostitusi, artikleid, uudiseid jt.) nimetatakse Copywriting`uks. Kui soovid sõnade ja sõnumitega konkreetset eesmärki saavutada, siis peavad need olema koostatud kindlate reeglite järgi.

Otsingumootorite optimeerimine (SEO)

Tõstame Teie ettevõtte positsiooni otsingumootorites konkurentidest ette ja toome potentsiaalsed- ja uued püsikliendid Teie ärile lähemale.

Kodulehe tõlkimine

Teostame kodulehe tõlkimist eesti- ja inglise keeles. Vene- ning teise keelsed materjalid soovitame info kogumise käigus kokku panna ja esitada.

Tagame turvalise ja innovatiivse lahendue Teie vajadustele

Tellimiseks võta ühendust

TheRelativity OÜ – 14222112

therelativityit(at)gmail.com

Top