You are here
Home > Koduleht

Veebilehekülje Tegemine – Kodulehekülje loomine

Pakume kvaliteetset kodulehtede valmistamise teenust. Veebilehele sattumisel on väga oluline positiivne emotsioon ja hea disain. Koostame tänapäevase Responsive kodulehe sisuhaldusplatformile WordPress.

Valmistame kaasaegseid kodulehti. Lahendame ka tehniliselt keerukaid ülesandeid. Üks meie põhilisi teenuseid on personaalse disainiga kodulehtede valmistamine, millega käib kaasas WordPress sisuhaldussüsteem. Süsteem on väga paindlik ning seda on lihtne administreerida, lisades uudiseid, pilte, faile jne. ilma suurema vaevata. Kodulehe majutust pakume veebimajutuspartneri juures. Veebimajutuspartner Elkdata OÜ. Esimesed 3 kuud tasuta

Alati on võimalik kõike muuta või kohendada vastavalt kliendi soovidele. WordPress tagab laiahaardelised võimalused kliendil ise sisu muuta, ilma selle jaoks lisateenust sisse ostmata.

Kodulehe analüüs

Analüüsime sisu ja META kooslust ning disaini. Kohandame Teie kodulehe selliselt, et see oleks nähtav otsingumootorites ja disain vastaks 2017 a. standarditele. Märksõnade läbi analüüsime kodulehte ja koostame relevantsuse põhiselt müügi, sisuturundus e. Copywritingu tekstid.

Valmislahendusel Koduleht

Koduleht valmib professionaalsete disainerite loodud valmiskujundusele. Unikaalseks muudavad kodulehe ettevõtte visuaalid (fotod, logo, galeriid, tootefotod jm). Kodulehed on lihtsa arhitektuuriga, muutes liiklemise kodulehel loogiliseks. Kodulehekülg valmib kiirelt ja töötab laitmatult, ning põhineb vabavaral

Vabavaral põhineva kodulehe eelised

  • Lähtekood on kõigile ühiselt mõistetav, iga php programmeerija saab seda hiljem uuendada ja arendada.
  • Sisuhaldusel on igas brauseris töötavad versioonid, hiljem ei teki tõrkeid
  • Väga suur hulk mooduleid, mida saab iga kell juurde programmeerida
  • Väiksem turvarisk, selle kaitseks on erinevaid mooduleid
  • Väga lihtne isehallatav sisuhaldussüsteem

Mobiilisõbralikkus

Kohanduv kõikide seadmetega, sealhulgas tahvelarvutite, sülearvutite ja nutitelefonidega

Kodulehe tekstid – Copywriting

Kodulehe tekste ja sõnumeid nagu muidki sisutekste (tootekirjeldusi, blogipostitusi, artikleid, uudiseid jt.) nimetatakse Copywriting`uks. Kui soovid sõnade ja sõnumitega konkreetset eesmärki saavutada, siis peavad need olema koostatud kindlate reeglite järgi.

Otsingumootorite optimeerimine (SEO)

Tõstame Teie ettevõtte positsiooni otsingumootorites konkurentidest ette ja toome potentsiaalsed- ja uued püsikliendid Teie ärile lähemale.

Kodulehe tõlkimine

Teostame kodulehe tõlkimist eesti- ja inglise keeles. Vene- ning teise keelsed materjalid soovitame info kogumise käigus kokku panna ja esitada.

Kodulehekülje majutus

Pakume lisana kõrgtasemel,soodsat ja kogenud kodulehe majutust meie partneri juures. Meie läbi saate boonuseid ning allahindlusi promokoodi alusel. 6 esimest kuud tasuta. Partner : Veebimajutuspartner Veebimajutus Elkdata OÜ

Asukohakaart ja Sotsiaalmeedia

Paigaldame Teie koduleheküljele asukohakaardi, kontaktinformatsiooni ning sotsiaalmeedia lingid. Kontaktinformatsiooni tõstame pealehel esile, et klient saaks lehte uurides kohe Teiega ühendust võtta.

Google AdWords ja CRO

Google AdWords haldamine on järjepidev protsess. Vastavalt tegevusvaldkonnale ootame Teilt suhtelisi märksõnu, mille relevantsust saab testida ning kavandada Teie reklaamikampaania, jälgida ostusid ja kontaktivorme. Pakume teenust 30% odavamalt optimaalsele turuhinnale.

Tooge oma Ettevõte Googlesse – Ärilahendused

Reklaamidega Google’i otsingus, Mapsis, YouTube’is ja mujal saate rohkem veebisaidi külastusi või kõnesid. AdWords – Esitage Google’is inimestele reklaame just siis, kui nad Teie pakutavat otsivad. YouTube – Rääkige YouTube’i läbi oma parimad lood ja meelitage kliente. AdSense ja AdMob – Näidake reklaame oma saidil või mobiilirakenduses. Kui keegi reklaamil klikib, teenite raha.

Copyright © TheRelativity OÜ ® – 14222112

Top