You are here
Home > Visiitkaartide tegemine

Kujundame Sulle Sobivad Visiitkaardid | Visiitkaartide kujundamine | Visiitkaaride tegemine ja Tellimine

Iga inimene väärtustab kõrgelt midagi, nii oma ettevõtluses, kui tavaelus. Uus visiitkaart annab Sinule võimalus välja paista konkurentide seast. Visiitkaarte teeme tavaliselt kahepoolsena, mis võimaldab Sinul, kui Brändil ja Sinu Ettevõttel, kui Brändil Väljapaista finantsteadliku inimesena. Kuna, ettevõtteid on erineva suunitlusega ja väga palu, tuleks tähelepanu pöörata, milliseid värve Te visiitkaardile soovite. Vajadusel kujundame ka Teile logo.

Visiitkaartide kujundamine on loov protsess, kus kliendiga arutatakse läbi koguhind ja boonused ning väärtused, mida inimene tahab oma Ettevõtluses kõige lähemalt välja tuua. Siin tulebki mängu logo, logo värvide ja visiitkaartide tegemise kooslus ning protsess.

Visiitkaartide Hinnakiri | Kui palju maksab visiitkaartide trükk

Teeme kvaliteetselt ja soodsalt. Tähtis on hinna kvaliteedi suhe.

Sina oled klient! Sinu luksuslik visiitkaart on meile oluline!

Visiitkaardi kujundamise hinnad algavad 45€ eurost. ( kahepoolne )

Logo kujundamise hinnad algavad 125€ eurost.

Soodne investeering oma Brändi väljatoomiseks inimestele, kes Sinu teenuseid valivad ja Sinu ning Sinu Ettevõtte väärtusi hindavad. ( Kujunduse hindadele ei lisandu käibemaksu ).

On võimalik tellida koos visiitkaardiga täies mahus trükk ( Lamineerimine, kahepoolne trükk, nurkade ümardamine ) . Visiitkaartide partiid hakkavad 100tk visiitkaardist. Teeme Teile trükifirma pakkumise sooduskupongi alusel. Trükile lisandu käibemaks. ( meie kujundamise eest käibemaksu ei võta ).

100tk 2 poolsed visiitkaardi trükkimishinnad Eestis algavad 18-20€ + km. ( Meie kaudu saate sooduskupongi alusel 10-20% odavamalt )

Top